اخبار نشر لوگوس

کرونانگاری: ثبت ابعاد گوناگون شیوع بیماری کرونا در ایران

اینک در برهه‌ای حساس از تاریخ ایران و جهان به سر می‌بریم که شیوع ویروس #کرونا منجر به تغییراتی شدید در همۀ ابعاد زندگی بشر شده است.  همه‌گیر شدن این بیماری نه تنها بر سلامتی‌مان اثر داشته است، بلکه پیامدهای مثبت و منفی فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی شدیدی نیز برای همۀ ما داشته است. به دلیل اهمیت فوق‌العاده چنین وضعیتی، که در تاریخ جهان بی‌سابقه بوده است، ضرورت دارد ابعاد مختلف آن برای بهره‌گیری آیندگان مستندسازی شود. از این رو، علاوه بر روایت‌های رسمی‌ای که در این خصوص ثبت خواهد شد، تک‌تک ما نیز مسئولیم که روایت‌های فردی خود را از این فاجعه ثبت و ضبط کنیم تا در آیندۀ نزدیک و دور برای مطالعات مختلف در در دسترس باشد.

از این رو، نشر_لوگوس قصد دارد، در راستای مسئولیتی که احساس می‌کند، افراد مختلفی را که به نوعی با این پدیده درگیرند به ثبت تجربیات و واکنش‌هایشان تشویق کرده، نوشته‌هایشان را جمع‌آوری کند و در نهایت متن‌های متناسبی را که رویکردی ویژه، جالب توجه و منحصر به فرد به موضوع طرح‌شده داشته باشند به شکلی مناسب چاپ کند و در اختیار همگان قرار دهد. لذا نشر لوگوس از کلیۀ افرادی که به نوعی با این بیماری درگیر بوده‎اند، به خصوص پزشکان، پرستاران و بقیۀ کادر بهداشت و درمان کشور، اساتید، پژوهشگران، صاحبان اندیشه، مسئولین و مقامات رسمی، اصحاب رسانه و بیماران مبتلا شده و وابستگان آنها درخواست می‌کند تا نوشته‌های خود را در یکی از قالب‌های زیر تهیه کرده، در اختیار نشر لوگوس قرار دهند.

 

خاطرات کوتاه، متوسط و بلند (بدون محدودیت حجمی)

یادداشت‌ها و مقالات تحلیلی (بررسی ابعاد فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فلسفی)

شعر طنز (در همۀ قالب‌های شعری)

داستان کوتاه

 

زمان: تا پایان اردیبهشت ۱۳۹۹ (برای داستان کوتاه تا پایان شهریور ۱۳۹۹).

شیوۀ ارسال و تماس:

Email: info@irlogos.com

Instagram: logos.publications

Telegram: irlogos

Whatsapp: +989021540042

توجه: برای حفظ حق نشر، لطفا تصویر کارت ملی و اطلاعات تماس خود را نیز همراه متن ارسالی بفرستید.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما ممکن است از این برچسب ها و خصوصیات HTML استفاده کنید:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

× چگونه می‌توانیم به شما کمک کنیم؟